wyszukaj w  

Corgi, psiak Królowej - 2D dubbing  - 31.03 godz.15.00
Mia i biały lew - 2D dubbing  - 31.03 godz.16.45

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Ogłoszenia ...

PROGRAM DNI GRYFINA 2018!

Tradycyjnie w pierwszych dniach maja odbędzie się w Gryfinie święto miasta. Gorąco zachęcamy do udziału w trzydniowym przedsięwzięciu, na które zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino.

Od kilku lat Dni Gryfina odbywają się na gryfińskim Nabrzeżu Miejskim. Rokrocznie staje tutaj wielka plenerowa scena, na której występują artyści reprezentujący różne gatunki sztuki, twórcy lokalni oraz gwiazdy polskich scen.

Od 1 do 3 maja 2018 odbywać się będą koncerty muzyczne i wydarzenia sportowe. Na terenach przy Odrze Wschodniej nie zabraknie także stoisk gastronomicznych czy lunaparku. Zachęcamy do skorzystania ze wszystkich atrakcji i liczymy, że wszyscy goście chętnie spędzą z nami kolejną gryfińską majówkę.

1 maja (wtorek)
Tegoroczne Dni Gryfina zainaugurują koncerty lokalnych kapel ludowych. Od godziny 15 występować będą Kapela Ludowa Borzymianka i Kapela Ludowa Wełtynianka. O godzinie 16 nastąpi oficjalne otwarcie imprezy. Na 16.10 zaplanowano występ Kapeli Ludowej Gardnianka. Od 17 na scenie będą prezentować się uczestnicy muzycznego festiwalu POTY (Schwedt nad Odrą/Niemcy). Około godziny 18 wystąpi legenda polskiej muzyki elektronicznej - szczecińska kapela Kafel. Gwiazdami zamykającymi artystyczne prezentacje tego dnia będą grupy Poparzeni Kawą Trzy oraz Coma (godz. 21.).

2 maja (środa)
Od godziny 16 zapraszamy na prezentacje w ramach Amatorskiego Bloku Artystycznego. Na scenie wystąpią podopieczni Studia Piosenki GDK Piotra Ostrowskiego, Pracowni Muzycznej GDK Jolanty Romanowskiej i Pracowni Muzycznej z Widuchowej Pawła Wróbla. Około godziny 17.30 zaprezentuje się gryfińska kapela rockowa Rusty Chain. Kolejnym wykonawcą tego dnia będzie zespół The Red Black Sappers ze Szczecina. Z pewnością wiele muzycznych emocji przyniesie koncert zagranicznej gwiazdy. Australijski muzyk folkowy Kaurna Cronin wraz z zespołem wystąpi o godz. 19.30. Muzyczny wieczór zakończy występ jednej z najbardziej utalentowanych polskich artystek Ani Dąbrowskiej.

3 maja (czwartek)
Ten dzień rozpoczną zmagania sportowe. Z Gryfińskiego nabrzeża o godzinie 12 wystartuje IV GRYFIŃSKI TRANSGRANICZNY FESTIWAL BIEGOWY. Sportowcy będą rywalizować na dystansach 10 km oraz 21,097 km (półmaraton). O godzinie 15 rozpocznie się Amatorski Blok Artystyczny, w którym zaprezentują się: The Body Fitness Club, Dzienny Dom Senior+ i Fit Dance Studio Step by Step. Na godzinę 16.30 zaplanowano familijny program estradowy sponsorowany przez Spółdzielnię Mleczarską w Gostyniu i Poznańską Palarnię Kawy ASTRA w wykonaniu Roberta Rozmusa. Wieczór wypełnią taneczne rytmy. Na scenie Dni Gryfina wystąpi gryfiński gwiazdor muzyki disco polo Boomcyk. Tegoroczną gryfińską majówkę zakończy koncert szalenie popularnego obecnie Sławomira.

Koncerty poprowadzi pochodzący z Gryfina dziennikarz i prezenter Bartek Cebeńko

Wstęp na atrakcje Dni Gryfina 2018 jest wolny!

Utrudnienia w ruchu drogowym podczas imprezy Dni Gryfina 2018


DO POBRANIA:

pdf

Regulamin imprezy masowej "Dni Gryfina 2018" (.PDF 66 kb)
Regulamin terenu imprezy "Dni Gryfina 2018" (.PDF 66 kb)

Wizytówki artystów Dni Gryfina 2018:

Coma
Zespół COMA jest znany fanom muzyki przede wszystkim z energetycznych i widowiskowych koncertów, łączących w sobie elementy poezji, muzyki, teatru i filmu. Grupa powstała w 1998 roku. W maju 2004 wydała swój pierwszy album pt. "Pierwsze Wyjście z Mroku", który został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków i publiczność. Płyta została nagrodzona m.in Fryderykiem w kategorii: Album Roku - Rock. W tym samym roku Coma została laureatem 25. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Przez kolejne lata zespół wydał 5 płyt studyjnych, z których 3 pokryły się platyną i złotem, oraz 3 wydawnictwa koncertowe (Platynowa i Złota Płyta). Zespół otrzymał za każdy z polskich albumów studyjnych statuetkę Fryderyka w kategorii Album Roku - Rock, oraz w kategorii: Zespół Roku i Wokalista Roku - Piotr Rogucki.
Coma wydała dwa albumy anglojęzyczne: "Excess" oraz "Don't Set Your Dogs On Me", które ukazały się na całym świecie. Od wydania pierwszej płyty zespół Coma nieprzerwanie koncertuje. W latach 2007 - 2009 Coma supportowała m.in Pearl Jam, Linking Park podczas koncertu na Stadionie w Chorzowie, a także wystąpiła na Metal Hammer Festival w Spodku przed grupą Tool. W 2013 roku uczestniczyła w europejskiej trasie koncertowej ze szwedzkim zespołem Therion. W ostatnich latach Coma z powodzeniem koncertowała w Wielkiej Brytanii i Irlandii. W 2016 roku zespół wydał płytę "2005 YU55".
Lider grupy, Piotr Rogucki, prowadzi także solową działalność artystyczną. Wydał trzy albumy solowe: "Loki- Wizja Dźwięku" (2011), "95-2003" (2012) oraz "J.P. Śliwa" (2015). Był jurorem w trzech edycjach programu Must Be The Music w telewizji Polsat.

COMA

Ania Dąbrowska
Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka, jedna z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek. Drzwi do kariery otworzył jej udział w talent show Idol (2002), gdzie zajęła ósme miejsce. Dotychczas nagrała 6 płyt studyjnych, z których każda uzyskała status Platynowej Płyty. Uznanie dla jej talentu wyraża cała branża muzyczna - Dąbrowska nagrodzona została dziewięcioma Fryderykami, a melodie i teksty jej autorstwa mają w swoim katalogu m.in. Maryla Rodowicz, Monika Brodka, Beata Kozidrak, Ania Wyszkoni, Andrzej Piaseczny czy Krzysztof Krawczyk.
Artystka nigdy nie goniła na siłę za trendami i przebojami, konsekwentnie idąc własną drogą. Ma niezwykłe wyczucie uniwersalnie przebojowych melodii, które trafiają do serc wymagających słuchaczy. W 2017 roku wydała płytę The Best of, będąca kompilacją największych przebojów artystki. Na krążku znajdziemy takie hity jak m.in. "Charlie, Charlie", "Inna", "Tego chciałam", "Nigdy więcej nie tańcz ze mną", "W spodniach czy w sukience", "W głowie" czy "Porady na zdrady (Dreszcze)" uznawany za największy przebój w karierze Ani Dąbrowskiej.

Ania Dąbrowska, fot. Marcin Kempski

Sławomir
Gwiazda i twórca nurtu rocko polo czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem. To muzyczna odsłona uzdolnionego aktora Sławomira Zapały, który w dorobku ma role w znanych serialach i filmach.
Działalność muzyczną rozpoczął w Nowym Jorku na Long Island. Tam zdobył uznanie polskich imigrantów. W 2015 roku na kanale YouTube udostępniony został jego debiutancki singel - "Megiera". W teledysku do piosenki wystąpili aktorzy, tacy jak m.in. Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski i Lech Dyblik. Klip osiągnął w serwisie ponad 30 milionów wyświetleń. Kolejne single to "Ni mom hektara" i "Aneta". W kwietniu 2017 ukazała się debiutancka płyta studyjna Sławomira zatytułowana The Greatest Hits, która dotarła do 1. miejsca polskiej listy przebojów - OLiS i uzyskała status platynowej płyty, sprzedając się w nakładzie przekraczającym 30 tysięcy egzemplarzy. Pochodzący z płyty utwór "Miłość w Zakopanem" uplasował się na 4. pozycji na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach. Od 11 marca 2018 roku Sławomir prowadzi program "Sławomir Big Music Quiz"w TVP.

Sławomir

Kauma Cronin
Wielokrotnie nagradzany artysta folkowy Kauma Cronin uznawany jest za jednego z czołowych australijskich muzyków młodego pokolenia, który zdążył już zapracować na międzynarodowe uznanie jako świetny autor piosenek oraz pełen pasji i humoru gawędziarz. Ceniony za swoje zaangażowanie w występy na żywo, jak również za umiejętność porwania publiczności i przenoszenia jej w muzyczno-poetyckie podróże najwyższej próby.
Unikalny indie folkowy styl, doskonałe występy wraz z towarzyszącym mu zespołem ugruntowały pozycję Cronina jako piosenkarza i kompozytora na współczesnej scenie australijskiej muzyki folkowej. W 2015 roku Kauma Cronin został wyróżniony tytułem artysty roku Folk Alliance Australia. W ciągu ostatnich lat dał ponad 250 występów na całym świecie. Wkrótce wyda swój czwarty album studyjny "Euphoria, Delirium & Loneliness".

Kauma Cronin

Poparzeni Kawą Trzy
Formację w 2005 roku założyli zaprzyjaźnieni dziennikarze radiowi. Tworzą ją: Wojciech Jagielski, Roman Osica, Krzysztof Zasada, Mariusz Gierszewski, Marian Hila, Krzysztof Tomaszewski i Jacek Kret. Muzyka zespołu jest mieszaniną wielu stylów muzycznych, takich jak rock, punk, ska. Autorem większości tekstów zespołu jest Rafał Bryndal. Zespół zaczynał od grania coverów grupy Leningrad. Z czasem Poparzeni Kawą Trzy zaczęli tworzyć własny repertuar. W 2011 roku zespół wydał swoją pierwszą płytę zatytułowaną "Musculus Cremaster", a w czerwcu tego samego roku wziął udział w koncercie TOPtrendy, gdzie zdobył nagrodę dziennikarzy. Zespół zdobył także główną nagrodę w konkursie "Przebojem na antenę", który odbywa się corocznie w Hajnówce. W 2012 roku Poparzeni Kawą Trzy startowali w konkursie na polski przebój Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Ich piosenka zakwalifikowała się do finałowej dziesiątki. W 2013 roku ukazał się drugi album studyjny grupy, zatytułowany "Wezmę Cię". Wydawnictwo zawiera między innymi utwór "Byłaś dla mnie wszystkim", który osiągnął duży sukces.

Poparzeni Kawą Trzy

Kafel
Szczeciński zespół będący jednym z prekursorów muzyki elektronicznej w Polsce. Początki ich działalności muzycznej sięgają lat 80, kiedy jako młodzi ludzie zaczęli eksperymentować z dźwiękami. W 1986 roku zespół zakwalifikował się do przeglądu Poza Kontrolą VII. Grupa w składzie: Dariusz Krzywański - generatory, taśmy, melodeklamacje, śpiew i Andrzej Panfil - generatory, zagrała pierwszy koncert w warszawskim klubie Remont. W 1989 roku do składu Kafla dołączył wokalista Andrzej Kwinto (Lenin), który śpiewał wcześniej w post-punkowych kapelach. Po kilku próbach zespół wszedł do studia ARP w Szczecinie, gdzie zarejestrował nowy materiał. Na jedną z prób Lenin przyprowadził swoją koleżankę, Kasię Nosowską, która została w składzie grupy do roku 90. W tym też składzie zespół Kafel wystąpił na festiwalach: Fama"89 w Świnoujściu, FMR Jarocin'89, ZEF w Piszu, Zadyma'89 w Warszawie (Torwar) i innych miastach. Zarejestrował również kilka utworów w szczecińskim Studio Polskiego Radia S1. W 1991 roku koncertowali w Warszawie, Nowogardzie, Choszcznie, Szczecinie, a wiosną 1992 roku zespół zdobył wyróżnienie na przeglądzie OMPP Wrocław'92. W tym samym roku Kafel wydał własnym sumptem kasetę pt. "Egzalte". Występom od 1989 roku towarzyszyły projekcje slajdów z obrazami Zdzisława Beksińskiego, a w późniejszym okresie Radosława Brodeckiego. Oficjalnie zespół zakończył działalność jesienią 1992 roku, jednak w głębokiej konspiracji i w różnych wcieleniach przetrwał do dnia dzisiejszego.

Kafel

Robert Rozmus
Aktor, prezenter telewizyjny, konferansjer i showman. Grono oddanych fanów zapewniła mu piosenka "Mówili na Nią Słońce", pochodząca z pierwszej solowej płyty oraz własne kompozycje z płyty "Wniebowzięty" (1999). Wieloletnie doświadczenie na scenie i estradzie pozwoliło Robertowi Rozmusowi połączyć dwie pasje - aktorstwo i śpiew. Już dawno okrzyknięto go królem musicalu ("Chicago", "Kwiaty we włosach", "Miss Sajgon", "Pięciu braci Moe"). Jego kreacja Profesora Abronsiusa w "Tańcu wampirów" spotkała się z ogromnym uznaniem krytyki i publiczności (Platynowa Płyta). Równie entuzjastyczne recenzje zebrał za tytułową rolę w musicalu "Akademia Pana Kleksa" (Złota Płyta). Szerokiej publiczności dał się poznać jako Pan Rozi z Kabaretu Olgi Lipińskiej oraz członek grupy "Tercet czyli Kwartet", którą tworzy z Hanną Śleszyńską, Piotrem Gąsowskim i Wojtkiem Kaletą. Wielkim sukcesem okazał się jego autorski program Robert Rozmus Show, wielokrotnie emitowany na antenach telewizyjnych. Brał udział w hitowych programach telewizyjnych Zbigniewa Górnego i Krzysztofa Jaślara: "Gala Biesiadna", "Poprawiny", "Biesiada bez granic", a także najpopularniejszych show ostatnich lat: "Taniec z Gwiazdami", "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Był gospodarzem popularnych telewizyjnych show: "Dziewięciu wspaniałych", "Rodzina jak z nut". Grał w wielu serialach telewizyjnych: m.in.: "Na dobre i na złe", "Niania", "Bulionerzy", "Magda M".

Robert Rozmus

Boomcyk
Pod pseudonimem Boomcyk kryje się młody wokalista z Gryfina Kamil Kokot. Boomcyk na swoim koncie ma już pięć autorskich hitów, które powoli podbijają świat muzyki disco polo. Jedną z najbardziej znanych piosenek Boomcyka jest "Dziewczyna z Konsumu". Utwór został zaprezentowany szerszej publiczności w sierpniu 2015 roku. W serwisie YouTube cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W sierpniu 2016 roku światło dzienne ujrzała piosenka "Dobry balet". W styczniu 2018, na oficjalnym kanale YouTube ukazał się nowy hit Kamila pt. "Jeden taki dzień". Już w lipcu Boomcyk zaprezentuje się na Kocham Disco Festival 2018 Boszkowo.

Boomcyk

Rusty Chain
Zespół powstał w 2014 roku w Gryfinie. Ich muzyka jest połączeniem rock'n'rolla z punkowymi zagrywkami oraz mocnymi rockowymi gitarami. Metronom rzadko spada poniżej 110bpm, a wyraźny wokal pozwala zrozumieć każde słowo tekstów pisanych po polsku i po angielsku. Zespół od początku istnienia stawiał na własne kompozycje. W skład zespołu wchodzą Marcin Wawrzyńczyk, Michał Zalewski, Marta Potepa i Filip Grzesik.
W lecie 2015 roku pojawiło się w sieci pierwsze demo grupy. Od zimy 2014 roku kapela zagrała kilkadziesiąt koncertów w klubach oraz na większych scenach, zyskując grono stałych fanów. Zagrali m.in. koncert w Studio S2 Telewizji Polskiej Szczecin podczas Finału WOSP. Utwory z demówki ukazały się też na kilku listach przebojów. W styczniu 2017 roku zespół wydał album pod tytułem "JAK DZIECI", zawierający 16 utworów autorskich. Koncerty Rusty Chain przesiąknięte są energetyczną muzyką, świetną zabawą oraz otwartym kontaktem z publicznością!

Rusty Chain

The Red Black Sappers
Szczeciński zespół rockowy, grający od grudnia 2014 roku. Skład zespołu stanowią muzycy będący na co dzień przedstawicielami służb mundurowych. W swoim repertuarze zespół posiada covery gwiazd polskiego rocka, takich jak Dżem, Ira, czy Lady Punk, które prezentował podczas plenerowych imprez artystycznych oraz sportowych. Grupa wielokrotnie brała udział w festiwalach i przeglądach zespołów muzycznych (m.in. Festiwal Rockowy "Naturalnie Mazury 2016" w Węgorzewie).

The Red Black Sappers

Gmina Gryfino GDK

Intermarche PGE GiEK

Radio Szczecin Infoludek Głos Szczeciński

Jaeger Fiege Lotto

Bricomarche Gotech Techem

Akma Brokers MKS Hermes
eventfilm Pizzeria Na Deptaku Węglomix Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu Poznańska Palarnia Kawy ASTRA

2018-04-12