wyszukaj w  

Kapitan Marvel - 2D dubbing  - 19.04 godz.15.00
Dumbo - 2D dubbing  - 20.04 godz.15.00

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Ogłoszenia ...

Sprzedaż w Centrum Informacji Turystycznej

I. WIDOKÓWKI, PAMIĄTKI

- Widokówki z Gryfina i okolic; cena: 1,00 zł.

Widokówki

Widokówki

Widokówki

Widokówki

- magnesy na lodówkę z Krzywym Lasem; cena: 5,00 zł.

Magnesy na lodówkę

- koszulka (rozmiary tylko XL); cena: 25,00

Koszulka

- zakładka do książki z logo miasta; cena: 6,00

Zakładki do książek

- Termos Włoczykija; cena: 45,00 zł.

Termosy Włóczykija

- torby płócienne z logo Gryfińskiego Domu Kultury; cena: 7,00 zł.

Torba płócienna

II. PRZEWODNIKI I KSIĄŻKI DOTYCZĄCE MIASTA I GMINY GRYFINO

- "Gryfino. Miejski szlak historyczny" autorstwa Mariana Anklewicza, gryfińskiego regionalisty, to przewodnik, który oprowadza turystę po najciekawszych obiektach i miejscach naszego miasta. Załączona na końcu mapka pokazuje kierunek marszu i lokalizację opisywanych miejsc. Oprócz przedstawionych w ciekawy i przystępny sposób faktów historycznych, przewodnik zawiera również potrzebne dla turysty informacje praktyczne z adresami banków i bankomatów, miejsc noclegowych, czy ważniejszych instytucji; cena 11,00 zł.

"Gryfino. Miejski szlak historyczny"

- "Organy Barnima Grüneberga w kościele Narodzenia Najświętszej Marii Panny" to książka gryfińskiego regionalisty, Mariana Anklewicza. Opisuje historię Karla Barnima Theodora Grüneberga, budowniczego organów, dzieje gryfińskiej świątyni oraz samych organów. W czasie lektury czytelnik zapozna się z faktami często zawiłymi i owianymi tajemnicą historii. Odkryje zagadkowe kwestie, podążając szlakiem wędrówki wzdłuż śladów mistrza Grüneberga; cena 11,00 zł.

"Organy Barnima Grüneberga w kościele Narodzenia Najświętszej Marii Panny"

- "Ziemia gryfińska. Wędrówki historyczne I" to przewodnik, który napisał gryfiński regionalista Marian Anklewicz. Trasa wędrówki biegnie na południe gminy, z Gryfina przez Żórawki, Pniewo, Nowe Czarnowo, Krajnik, Pastuszkę, Krzypnicę, Marwice, Pacholęta, Czarnówko, Steklno, Śremsko, Gajki, Bartkowo, Szczawno. Autor zahacza też o miejsca w pobliżu tych miejscowości; cena 11,00 zł.

"Ziemia gryfińska. Wędrówki historyczne I"

- "Ziemia gryfińska. Wędrówki historyczne II" to przewodnik, który napisał gryfiński regionalista Marian Anklewicz. Trasa tej wędrówki biegnie przez wschodnie tereny gminy, z Gryfina przez Wełtyń, Chwarstnicę, Sobieradz, Dołgie, Borzym, Mielenko, Wirów i z powrotem do Gryfina; cena 11,00 zł.

"Ziemia gryfińska. Wędrówki historyczne II"

- "Ziemia gryfińska. Wędrówki historyczne III" to przewodnik, który napisał gryfiński regionalista Marian Anklewicz. Trasa tej wędrówki biegnie przez północne tereny gminy, z Gryfina przez Mniszki, Żabnicę, Dębce, Stare Brynki, Chlebowo, Binowo, Żelisławiec, Gardno i z powrotem do Gryfina; cena 11,00 zł.

"Ziemia gryfińska. Wędrówki historyczne III"

- "Ziemia gryfińska. Wędrówki historyczne IV" to przewodnik, który napisał gryfiński regionalista Marian Anklewicz. Trasa tej wędrówki biegnie przez północne tereny gminy oraz wioseczki z gminy Kołbaskowo na zachód od Gryfina; cena 11,00 zł.

"Ziemia gryfińska. Wędrówki historyczne IV"

- "Tajemnice gryfińskiej historii" to zbiór opowieści historycznych, które ukazywały się na przestrzeni lat 2008-2009 w bezpłatnym dwutygodniku "Ekspres Gryfiński"; cena 30,00 zł.

"Tajemnice gryfińskiej historii"

III. PRZEWODNIKI ROWEROWE

- "Gryfińskie trasy rowerowe I" to pierwsza część przewodnika rowerowego po terenach gminy Gryfino. Autorami są Andrzej Urbański i Marian Anklewicz. Opisane zostały dwie trasy: "Do Puszczy Bukowej" oraz "Pasmem północnym". Podstawą opisu tras jest charakterystyka poszczególnych miejscowości, zawierająca wszechstronne informacje w zakresie: dane ogólne i krótki rys historyczny, ukształtowanie powierzchni i krajobrazu, układ przestrzenny i zabudowa, przyroda i jej ochrona, nazwy geograficzne, środowisko kulturowe, infrastruktura i szlaki turystyczne. Istotnym uzupełnieniem tekstu są mapki tras oraz zdjęcia; cena 11,00 zł.

"Gryfińskie trasy rowerowe I"

- "Gryfińskie trasy rowerowe II" to druga część przewodnika rowerowego po terenach gminy Gryfino. Autorami są Andrzej Urbański i Marian Anklewicz. Przewodnik obejmuje swoim zasięgiem Gryfino i tereny na południe oraz wschód od miasta. Wszystkie trasy mają charakter okrężny, rozpoczynając się i kończąc w centrum Gryfina. Druga część opisuje trzy trasy:
- "Pasmem Południowym" prowadząca przez Żórawki, Pniewo, Nowe Czarnowo, Krzypnica, Krajnik, Dolna Odra
- "Ziemi Wełtyńskiej" prowadząca przez Wełtyń, Gardno, Drzenin, Sobieradz, Chwarstnica, Borzym, Mielenko Gryfińskie, Wirów
- "Między Tywą a Pniewą" prowadząca przez Szczawno, Bartkowo, Gajki, Steklno, Włodkowice, Steklinko, Nowe Czarnowo, Dolna Odra.
Istotnym uzupełnieniem tekstu są mapki tras oraz zdjęcia; cena 15,00 zł.

"Gryfińskie trasy rowerowe II"

- "Gryfińskie trasy rowerowe III" to trzecia część przewodnika rowerowego napisana przez Andrzeja Urbańskiego i Mariana Anklewicza. Tym razem autorzy opisują tereny zaodrzańskie. Podstawą opisu tras jest charakterystyka poszczególnych miejscowości, zawierająca wszechstronne informacje w zakresie: dane ogólne i krótki rys historyczny, ukształtowanie powierzchni i krajobrazu, układ przestrzenny i zabudowa, przyroda i jej ochrona, nazwy geograficzne, środowisko kulturowe, infrastruktura i szlaki turystyczne. Istotnym uzupełnieniem tekstu są mapki tras oraz zdjęcia; cena 15,00 zł.

"Gryfińskie trasy rowerowe III"

IV. PRZEWODNIKI KAJAKOWE

- "Międzyodrze" Małgorzaty Leszczyńskiej to przewodnik dla wodniaków ze szczegółowym opisem trasy Szczecin-Gryfino-Widuchowa czyli po Odrze Zachodniej i kanałach Międzyodrza, mapą z kilometrażem, oznakowaniem miejsc kluczowych na trasie. Zawiera także: przepisy poruszania się po wodach granicznych, portowych i morskich (część trasy to wody morskie) oraz sprawdzone rady dla tych, którzy wypłyną na ten odcinek Odry pierwszy raz; cena 15,00 zł.

"Międzyodrze"

V. MAPY I PLANY MIAST

- mapy topograficzne i turystyczne: Gryfino (cena 10,00 zł), okolice Szczecina (cena 10,00 zł), Szczeciński Park Krajobrazowy Puszcza Bukowa (cena 15,00 zł), Pojezierze Myśliborskie (cena 12,00 zł, Dębno (cena 10,00 zł), Zalew Szczeciński (cena 10,00 zł), Pobrzeże Szczecińskie (cena 6,00 zł), Wielkopolska Północna (cena 6,00 zł).

Mapy topograficzne i turystyczne

- mapa samochodowa, rowerowa i narciarska: Dookoła Tatr (cena 6,00 zł).

Dookoła Tatr

- plany miast: Berlina (cena 10,00 zł), Krakowa (cena 6,00 zł).

Plany miast

- Polska - mapa samochodowa (cena 6,00 zł.)

Polska - mapa samochodowa

VI. POZOSTAŁE KSIĄŻKI

- "Moje buty" to książka napisana przez gryfińskiego podróżnika, Marka Klonowskiego. Jak pisze autor, książka jest w zasadzie pamiętnikiem. Składa się z dwóch części. Pierwsza jest relacją z autostopowej podróży z Nowego Yorku na Alaskę, oraz pierwszym samotnym trawersie najwyższej góry Ameryki Północnej, Mt. McKinley. Druga część stanowią wspomnienia z samotnej rowerowej podróży Marka wokół Morza Czarnego, wraz ze zdobyciem najwyższej europejskiej góry, Elbrus, góry KackarDagi, najwyższej góry Rumunii, oraz Gerlach na koniec wyprawy; cena 16,00 zł.

"Moje buty"

2009-01-15