wyszukaj w  

Kapitan Marvel - 2D dubbing  - 19.04 godz.15.00
Dumbo - 2D dubbing  - 20.04 godz.15.00

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Aktualności ...

Recytatorki z GDK wyróżnione podczas Wojewódzkiego finału Małego Konkursu Recytatorskiego

W sobotę i niedzielę, 6 i 7 kwietnia 2019 na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie odbywał się wojewódzki finał Małego Konkursu Recytatorskiego. Podczas przeglądy prezentowali się młodzi recytatorzy z wyłonieni podczas wielostopniowych eliminacji przeprowadzanych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Na scenie wystąpiło 64 recytatorów.
Jak podkreślali jurorzy, tegoroczny poziom finału wojewódzkiego był niesłychanie wysoki. Ogłoszenie wyników poprzedziła bardzo długa i burzliwa narada.

Także Gryfiński Dom Kultury miał podczas finału swoją reprezentację. Nasze młodziutkie recytatorski, pracujące pod opieką Doroty Krutelewicz - Sobieralskiej zdobyły wyróżnienia.

W kategorii najmłodszej klas I-III wyróżnienie otrzymała Hania Sztylke. Warto podkreślić, że dla Hani był to pierwszy udział w Małym Konkursie Recytatorskim. Tak doskonała nota dla debiutującego recytatora to doskonała motywacja na przyszłość.

Hania Sztylke

W kategorii klas IV-VI wyróżnienie przyznano dla Amelii Maciążek. Dla młodziutkiej recytatorski był to już kolejny udział w przeglądzie na szczeblu wojewódzkim. Amelia od kilku lat należy do koła recytatorskiego i Teatrzyku Tespisek prowadzonego przez Dorotę Krutelewicz-Sobieralską. Była już także laureatką finału Małego Konkursu Recytatorskiego na szczeblu wojewódzkim w latach ubiegłych.

Anelia Maciążek

2019-04-08