wyszukaj w  

Kapitan Marvel - 2D dubbing  - 19.04 godz.15.00
Dumbo - 2D dubbing  - 20.04 godz.15.00

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Aktualności ...

III turniej Szachowego Grand Prix Gryfina 2019

Bardzo dynamiczne rozgrywki, niespodziewane wyniki oraz emocje od pierwszej do ostatniej rundy. Tak można krótko można podsumować trzeci turniej eliminacyjny Grand Prix Gryfina 2019, który rozegrano 16 marca w Pałacyku pod Lwami. Zagrało w nim 37 szachistów.
Drugi raz z rzędu z kompletem 100% punktów wygrał Szymon Soszka (7,0p.). Brawa należą się także dla Bartosza Nędzarka (6,0p.),który pokonany przez lidera w bezpośrednim starciu, wszystkie swoje pozostałe partie wygrał. Tuż za nimi uplasowała się siedmioosobowa grupa pościgowa której przewodzi Franciszek Tokarek i najlepsza w tym dniu dziewczyna - Hanna Tokarek (wszyscy po 5,0p.). Nagrody dla najmłodszych uczestników odebrali: Zuzia Pawlicz ze Szczecina i Hania Jankowska z Gryfina.

W zawodach sklasyfikowano do tej pory 55 szachistów z Gryfina, Szczecina, Pniewa, Choszczna, Gorzowa, Goleniowa oraz Gryfic. Wśród grających największa grupa to 10-latkowie. Zawodników rocznika 2009 i młodszych jest aż 29. W gronie startujących mamy również 16 dziewcząt
Wszystkie wyniki na www.bialypion.pl
Ciekawie prezentują się najbliższe plany startowe UKS Biały Pion. Przed świętami wielkanocnymi 6 kwietnia 2019, młodzi szachiści wyjadą na turniej o nagrodę Mądrej Sowy do Gryfic a tydzień później odbędzie się kolejny turniej Grand Prix. Pełną parą ruszyły również przygotowania do majowego święta szachistów, XXI Gryfino -Open 2019 który odbędzie się 1 maja w ramach Dni Gryfina.

2019-03-18