wyszukaj w  

Playmobil: Film - 2D dubbing - Premiera  - 23.08 godz.16.15
Na bank si─Ö uda - Premiera  - 23.08 godz.18.10

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona g│ˇwna - Gryfi˝ski Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności
Aktualności ...

FERIE W GDK ZAKOŃCZONE!

Tegoroczne ferie zimowe ju┼╝ za nami. Dzieci z Gryfina mia┼éy mo┼╝liwo┼Ť─ç skorzysta─ç z zaj─Ö─ç zorganizowanych przez Gryfi┼äski Dom Kultury pn. "Przezimuj z nami". W pracowniach GDK od 4 do 8 lutego 2019, odbywa┼éy si─Ö zaj─Öcia plastyczne, teatralne, turystyczne i taneczne.

Młodzi gryfinianie codziennie mieli do wyboru dwa bloki zajęć, które odbywały się zarówno w budynku głównym GDK na ul. Szczecińskiej jak i w Pałacyku pod Lwami.

Podczas zaj─Ö─ç plastycznych z El┼╝biet─ů Narzekalak uczestnicy warsztat├│w poznawali technik─Ö papieroplastyki. Wykorzystuj─ůc wyt┼éaczanki po jajkach tworzono ciekawe kompozycje.

Eliza Ho┼éubowska wprowadzi┼éa dzieci w tajniki ta┼äca i ruchu podczas zaj─Ö─ç tanecznych. Uczestnicy warsztat├│w poznawali mo┼╝liwo┼Ťci swojego cia┼éa ucz─ůc si─Ö przydatnych ─çwicze┼ä rozci─ůgaj─ůcych i wspieraj─ůcych koordynacj─Ö ruchow─ů.

W Pa┼éacyku pod Lwami odbywa┼éy si─Ö warsztaty turystyczne, kt├│re poprowadzi┼éa Kamilla Gadomska. Uczestnicy warsztat├│w poznawali ciekawostki przyrodnicze. Odwiedzili tak┼╝e Park Miejski i G├│rk─Ö Mi┼éo┼Ťci, tam dzieci mia┼éy za zadanie odnale┼║─ç i nazwa─ç okre┼Ťlone miejsca i drzewa. Podczas spaceru po mie┼Ťcie pozna┼éy tak┼╝e legend─Ö o regalickim Wodniku.

Podczas zajęć teatralnych, jakie poprowadziła Dorota Krutelewicz- Sobieralska, feriowicze uczyli się tworzyć lalki wykorzystywane w teatrzykach.

Na zajęciach muzycznych z Piotrem Ostrowskim dzieci robiły proste instrumenty muzyczne z tego co można znaleźć w każdym domu np. z puszek, rolki po papierze, ryżu czy grochu. Uczyły się także piosenki, by na koniec zaakompaniować sobie do niej, wykonanymi własnoręcznie instrumentami. W nagrodę feriowicze mogli pograć na profesjonalnych instrumentach perkusyjnych.

W pracowni plastycznej Kariny Tyły tworzono od podstaw maskotki-słoniki. Dzieci projektowały maskotki, barwiły materiał, wycinały szablony i szyły.

2019-02-11