wyszukaj w  

Kapitan Marvel - 2D dubbing  - 19.04 godz.15.00
Dumbo - 2D dubbing  - 20.04 godz.15.00

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Aktualności ...

PEŁNA ATRAKCJI PÓŁKOLONIA ZIMOWA W GDK

Gryfiński Dom Kultury wraz z Urzędem Miasta i Gminy w Gryfinie, Szkołą Podstawową w Gardnie i Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych był organizatorem półkolonii dla młodych mieszkańców naszej gminy.
Od 28 stycznia do 8 lutego 2019, 44 kolonistów w Gryfinie i 30 w Gardnie uczestniczyło w przygotowanych dla nich atrakcjach.

Dzieci miały zapewnione wyżywienie i profesjonalną opiekę. O bezpieczeństwo dzieciaków podczas zimowego wypoczynku dbały panie wychowawczynie oraz pielęgniarki.

Gryfińskich uczestników półkolonii gościł Pałacyk pod Lwami.
Podczas pierwszego dnia ferii uczestnicy zapoznali się z programem zajęć, wspólnie z wychowawcami ustalili zasady obowiązujące na wypoczynku i zobowiązali się do ich przestrzegania.
Program ferii obfitował w ciekawe spotkania, wycieczki i zajęcia.

Z dziećmi spotkali się ratownicy z Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego. Dzieci poznawały nowe umiejętności dotyczące udzielania pierwszej pomocy, które mogły wypróbować na manekinie ratowniczym. Dowiedziały się także jak wzywać pomoc oraz jakie niebezpieczeństwo ciągnie za sobą wchodzenie na lód.

Uczestnicy półkolonii brali udział w zajęciach w pracowniach Gryfińskiego Domu Kultury. Tworzyli interesujące prace podczas zajęć plastycznych, poznawali ciekawostki przyrodnicze i geograficzne na zajęciach turystycznych, z kolei na zajęciach muzycznych tworzyli zupełnie nowe instrumenty.

O zdrowym trybie życia a także o niebezpiecznych używkach koloniści mogli porozmawiać z przedstawicielem gryfińskiego SANEPIDU. O bezpieczeństwie podczas ferii i nie tylko opowiadano podczas spotkania z policjantami.

Dzieci brały udział w przedstawieniach teatralnych, jakie odbyły się w Gryfińskim Domu Kultury. Odwiedzali także Centrum Wodne Laguna, gdzie korzystali z wodnych atrakcji.

Półkoloniści odwiedzili także Szczecin. Poznawali miasto i wzięli udział w spektaklu w Teatrze Lalek Pleciuga.

2019-02-11