wyszukaj w  

Kapitan Marvel - 2D dubbing  - 19.04 godz.15.00
Dumbo - 2D dubbing  - 20.04 godz.15.00

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Aktualności ...

27. FINAŁ WOŚP JUŻ ZA NAMI!

W niedzielę 13 stycznia 2019 odbył się kolejny, 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas wydarzenia zbierane były środki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Od rana na ulicach Gryfina można było spotkać wolontariuszy z orkiestrowymi puszkami, którzy zbierali datki na tegoroczny cel WOŚP.

fot. M.Woźniakowski

Po godzinie 16 na Pl. Księcia Barnima I rozpoczęła się artystyczno-licytacyjna kulminacja 27. Finału. Na gryfińskiej scenie WOŚP wystąpili wychowankowie pracowni muzycznych Gryfińskiego Domu Kultury: Krzysztof Wojtiuk, Agata Lis, Wiktoria Słonecka, Gabriela Gos, Adriana Zubala i Siostry Żurowskie. Zaprezentowali się także tancerze z gryfińskiej grupy Step By Step.

fot. M.Woźniakowski

Poza sceną znajdowały się stoiska tematyczne. Strażacy z Widuchowej częstowali gorącą grochówką. Świetlice wiejskie orz wolontariusze Szlachetnej paczki przygotowali stoiska gastronomiczne, gdzie można było znaleźć smakołyki. Dzieci cierpliwie czekały do stoiska gdzie tworzono bajeczne kształty z balonów.

Mimo deszczowej pogody, na Pl. Barnima przybywało publiczności chętnej wspomóc WOŚP. Wielkie emocje wzbudzały orkiestrowe licytacje. Gryfinianie mogli wybierać z wielu ciekawych gadżetów. Licytacje prowadzili Arek Jaskot i Adam Lewiński. Największą popularnością wśród gryfinian przystępujących do licytacji cieszyły się orkiestrowe pamiątki. Rekordowe kwoty uzyskane w licytacji osiągnęło złote serduszko, które wylicytowano za 3100 zł. Powodzeniem cieszyły się także pięć srebrnych serduszek orkiestrowych z roku 2019, które wylicytowano za 1100 i 1500 zł. Swoim nabywców znalazły także serduszka z roku ubiegłego, przekazane przez nabywców do ponownej licytacji.

fot. M.Woźniakowski

Dochód, ze swojego zagranego po południu 13 stycznia spektaklu, przekazała Grupa Teatralna Gliptykos z Gryfińskiego Domu Kultury. Aktorzy wrzucili do orkiestrowej puszki 2040 zł.

Około godziny 20 rozpoczęło się wielkie odliczanie do tradycyjnego "Światełka do nieba". W tym roku organizatorzy, gryfiński Sztab WOŚP zaproponował nieco inną formę tradycyjnej akcji. Jak źródło światła posłużyły telefony komórkowe wszystkich zebranych na placu Barnima widzów. Następnie szef gryfińskiego sztabu WOŚP Filip Jóźwiak podziękował wszystkim którzy wspierali tegoroczny Finał.

fot. M.Woźniakowski

fot. M.Woźniakowski

fot. M.Woźniakowski

fot. M.Woźniakowski

2019-01-14