wyszukaj w  

Corgi, psiak Królowej - 2D dubbing  - 31.03 godz.15.00
Mia i biały lew - 2D dubbing  - 31.03 godz.16.45

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Aktualności ...

Taki był drugi tydzień "Twórczych wakacji 2018"

Drugi tydzień warsztatów w ramach akcji "Twórcze wakacje 2018", jakie organizuje Gryfiński Dom Kultury, obfitował w wiele atrakcji, z których chętnie korzystali młodzi mieszkańcy Gryfina i okolic. Odbywały się zajęcia turystyczne, wokalne, rękodzielnicze i kulinarne.

W Pałacyku pod Lwami Kamilla Gadomska, instruktor koła turystycznego GDK, przygotowała warsztaty pn."Gryfino wczoraj i dziś". Podczas zajęć ich uczestnicy brali udział w spacerach po Gryfinie, poznawali historię miasta, jego zabytki, legendy oraz przyrodę. Odwiedzono wiele ciekawych miejsc, a dzieci poszerzyły wiedzę na temat swojej małej ojczyzny.

W budynku Gryfińskiego Domu Kultury przy ul. Szczecińskiej Jolanta Romanowska instruktor zespołów wokalnych Ad Hoc+, Desire, Cantare, Teens i AnNaO, poprowadziła zajęcia wokalne pt."Wakacyjne spotkania". Uczestnicy zajęć poznawali zasady poprawnego śpiewu, wzięli udział w różnorodnych ćwiczeniach i zabawach. Dzieci przygotowały także wybrane przez siebie piosenki, które zaprezentowały na koniec warsztatów, podczas krótkiego koncertu dla rodziców, dziadków, koleżanek i kolegów.

W Świetlicy Wiejskiej w Dołgich instruktor Katarzyna Nowicka przygotowała zajęcia techniczno-rękodzielnicze "Zabawa z włóczką". Podczas warsztatów uczestnicy tworzyli nowoczesne i zabawne rzeczy z włóczki, np. laleczki, czapeczki, pompony, zwierzaki itp. Ostatniego dnia warsztatów odbyła się prezentacja prac.

W Świetlicy Wiejskiej w Czepinie zajęcia "Z kapustą w roli głównej" poprowadziła Kazimiera Siwek. Warsztaty były wprowadzeniem najmłodszych do odbywającej się corocznie w Czepinie Biesiady Kapuścianej. Podczas zajęć przygotowywano zielone pompony z bibuły do dekoracji sceny, przygotowywano także surówki z różnych odmian kapusty. Wyzwaniem dla dzieci było tworzenie rekwizytów oraz inscenizacja wiersza Jana Brzechwy "Na straganie".

2018-07-10