Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Newsletter Gryfińskiego Domu Kultury
Polityka prywatności

Aktualności ...

11. NOCNY RAJD NA ORIENTACJĘ WŁÓCZYKIJ TRIP EXTREME 2018

11. edycja Ekstremalnego Nocnego Rajdu na Orientację Włóczykij Trip Extreme przeszła do historii. Trasa wystartowała w Dębogórze, wiodła przez lasy w okolicy Czarnówka, Steklinka, Gajek do Bartkowa, gdzie umiejscowiony był punkt stop. Dalej przez Szczawno i lasy wełtyńskie aż do mety w Szkole Podstawowej nr 3 w Gryfinie.

Na trasie 50 kilometrowej wystartowało 144 zawodników, a ukończyło 136. W najlepszym czasie 6 godzin 20 minut rajd ukończyli niezależnie dwaj zawodnicy: Piotr Szaciłowski (Świnoujście) i Tomasz Waszkiewicz (Szczecin) którzy zajęli ex aequo pierwsze miejsce. W czasie 6 godzin 56 minut trasę 50 km ukończyli Adam Bartosiewicz i Sebastian Rożko (Gryfino) zajmując miejsce trzecie.
Na trasie 25 kilometrowej wystartowało 200 zawodników, a ukończyło 199. Miejsce pierwsze zdobył Marcin Sikorski (Szczecin) z czasem 3 godziny 12 minut. Kolejni na mecie rajdu byli Stanisław Rutkowski i Łukasz Stefaniak (Szczecin) z czasem 3 godziny 13 minut.

Wręczenie nagród dla najlepszych uczestników rajdu odbyło się podczas zakończenia festiwalu Włóczykij w niedzielę 4 marca 2018.

Wyniki rajdów znajdują się w załącznikach.