wyszukaj w  

Zimna wojna  - 18.02 godz.14.30
Chłopiec z burzy - 2D dubbing  - 18.02 godz.16.00

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Aktualności ...

Grand Prix Gryfina 2018 - turniej 1

W sobotę 3 lutego 2018 w Pałacyku pod Lwami odbył się pierwszy turniej tegorocznego XX Grand Prix Gryfina. Do zawodów zgłosiło się aż 39 zawodników. W zawodach wzięli udział szachiści z Gryfina, Gryfic, Goleniowa, Szczecina oraz niemieckiego Staffelde.

Młodzi szachiści powrócili do turniejowych szachownic. Po orkiestrowym blitzu i krótkiej feryjnej przerwie, w miniony weekend zainaugurowali rozgrywki Grand Prix 2018. Najważniejszy cykl gryfińskich młodzieżowych rozgrywek szachowych ma już w naszym mieście dwudziestoletnią tradycję. Pierwsze zawody odbyły się w 1999 roku i zawsze zacięta rywalizacja towarzyszyła każdemu turniejowi.

Aż troje szachistów ukończyło zawody z takim samym dorobkiem punktowym. Kamil Łabędzki z Gryfic, Mikołaj Turek Gryfino oraz najlepsza dziewczyna turnieju Hanna Tokarek z Pniewa (wszyscy po 6,0p.). O kolejności na podium zdecydowała punktacja pomocnicza. Kolejne miejsca zajęli: Szymon Soszka, Bartosz Szpura, Matyna Kuryło, Franciszek Tokarek i Bartosz Nędzarek (wszyscy po 5,0p.).
Pierwszym liderem Grand Prix został Kamil Łabędzki z Gryfic.

Każdy zawodnik otrzymał nagrodę oraz słodycze. Pamiątkową statuetką wyróżniono także najmłodszego zawodnika turnieju, sześciolatka ze Szczecina- Filipa Pawlicza. Na kolejne rozgrywki z cyklu Grand Prix, zapraszamy już w następną sobotę 9 lutego 2018, do Pałacyku pod Lwami.

2018-02-06