wyszukaj w  

Zimna wojna  - 18.02 godz.14.30
Chłopiec z burzy - 2D dubbing  - 18.02 godz.16.00

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Aktualności ...

Półkolonia zimowa w GDK już za nami

Jak co roku Gryfiński Dom Kultury jest organizatorem półkolonii dla młodych gryfinian. Od 15 do 26 stycznia 2018 koloniści uczestniczyli w przygotowanych dla nich atrakcjach. Mieli także zapewnione wyżywienie i profesjonalną opiekę. O bezpieczeństwo dzieciaków podczas zimowego wypoczynku dbały panie wychowawczynie Anita Nowak, Aleksandra Kupnicka i Agnieszka Litwiniuk oraz pielęgniarki Ewa Zielińska, Marzena Konikowska i Iwona Lipska.

Podczas pierwszego dnia ferii uczestnicy zapoznali się z programem zajęć, wspólnie z wychowawcami ustalili zasady obowiązujące na wypoczynku i zobowiązali się do ich przestrzegania.
Program ferii obfitował w ciekawe spotkania, wycieczki i zajęcia.

Z dziećmi spotkali się gryfińscy ratownicy WOPR, którzy opowiadali m.in. o swojej pracy, o bezpieczeństwie nad wodą, o ratowaniu poszkodowanych w wypadkach. Dzieci poznawały nowe umiejętności dotyczące udzielania pierwszej pomocy, które mogły wypróbować na manekinie ratowniczym.

Uczestnicy półkolonii brali udział w interesujących zajęciach w pracowniach Gryfińskiego Domu Kultury. Tworzyli piękne prace podczas zajęć plastycznych, podczas warsztatów teatralnych poznały sztukę tworzenia lalek , poznawali ciekawostki przyrodnicze i geograficzne na zajęciach turystycznych.

O zdrowym trybie życia a także o niebezpiecznych używkach koloniści mogli porozmawiać z przedstawicielem gryfińskiego SANEPIDU. O bezpieczeństwie podczas ferii i nie tylko opowiadano podczas spotkania z policjantami. Pedagog wyjaśniał dzieciom zagrożenia płynące ze złych nawyków i nieodpowiedniego zachowania
Dzieci wzięły udział w spektaklu w Teatrze Pleciuga. Odwiedzono także szczecińską Papugarnię, gdzie dzieci poznały się bliżej z egzotycznymi zwierzętami.
Uczestnicy ferii w GDK odwiedzali Centrum Wodne Laguna, gdzie korzystali z wodnych atrakcji.
Kolonię w GDK zakończyła wizyta w Kinie Gryf na bajkowym seansie. Podsumowano także konkursy, jakie odbywały się podczas ferii i podziwiano wystawę prac plastycznych, które dzieci stworzyły podczas warsztatów w pracowniach GDK.

2018-01-31