wyszukaj w  

Zimna wojna  - 18.02 godz.14.30
Chłopiec z burzy - 2D dubbing  - 18.02 godz.16.00

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Aktualności ...

PIERWSZY TYDZIEŃ FERII 2018 W GDK JUŻ ZA NAMI

Za nami pierwszy tydzień tegorocznych ferii. Młodzi gryfinianie mają możliwość skorzystania z zajęć zorganizowanych przez Gryfiński Dom Kultury pn. "Przezimuj z nami". Warsztaty, jakie odbywały się w pracowniach GDK od 15 do 19 stycznia 2018, cieszyły się dużym zainteresowaniem. Mali gryfinianie mieli do wyboru zajęcia w pracowniach Pałacyku pod Lwami lub w budynku głównym GDK na ul. Szczecińskiej. Zajęcia obywały się w dwóch półtoragodzinnych blokach.

W pierwszym tygodniu ferii w budynku głównym GDK odbywały się zajęcia wokalne, plastyczne i taneczne.
W pracowni muzycznej Jolanta Romanowska prowadziła zajęcia dla młodych wokalistów. Rozśpiewana gromadka uczyła się tajników poprawnego śpiewu, oddechu czy pracy z mikrofonem. Dzieci miały okazję przećwiczyć swoje ulubione piosenki pod okiem profesjonalisty.

W tajniki tańca współczesnego wprowadzała uczestników ferii Eliza Hołubowska. Dzieci szukały swojego wyrazu w tańcu. Powtarzały ćwiczenia uczące koordynacji i świadomości ciała. Pracowały także nad wspólnym układem.

Podczas zajęć plastycznych jakie prowadziła Elżbieta Narzekalak, uczestnicy rysowali portrety ludzi i zwierząt, pracowali także z masą solną. Na warsztatach powstawały ciekawe graficznie prace oraz podarunki jakimi dzieci mogły obdarować dziadków z okazji ich święta.

W Pałacyku pod Lwami odbywały się zajęcie plastyczne prowadzone przez Karinę Tyłę. Dzieci miały za zadania przygotować elementy do makiety miasta. Tworzono budynki, postacie ludzi i zwierząt, pojazdy, elementy infrastruktury. Wyobraźnia dzieci nie zna granic, dlatego na makiecie jaka postała na ostatnich zajęciach znalazła się także godzilla.

2018-01-22