wyszukaj w  

Misja Yeti - 2d dubbing  - 25.01 godz.14.20
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru - 2d dubbing  - 25.01 godz.16.00

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Newsletter Gryfińskiego Domu Kultury
Polityka prywatności


Aktualności ...

X Gryfiński Turniej Rodzin Szachowych w Pałacyku pod Lwami

W sobotę 16 grudnia 2017 Turniejem Rodzin Szachowych szachiści UKS Biały Pion i ich przyjaciele pożegnali stary, dobry 2017 rok. Przedświąteczna atmosfera, pyszne ciasta, oraz doskonałe humory zawodników sprawiły, że zawody od początku do samego końca, były wspaniałym międzypokoleniowym spotkaniem przy szachownicach. W zawodach wzięły udział trzyosobowe zespoły, które składały się z dwóch juniorów i seniora. Turniej odbywał się w formule otwartej a końcowy efekt, to suma punktów uzyskanych przez wszystkich członków drużyny. Wystartowało 10 ekip. Rozegrano 7 pasjonujących i zaciętych rund. Wiele emocji wśród kibiców, przyniosły pojedynki junior kontra senior ale również i te, które były rozgrywane między seniorami, szczególnie obserwowane i dopingowane przez juniorów. Wszystkie zespoły nagrodzono pięknymi pucharami a każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal i nagrodę rzeczową.

Wygrał zespół Gang Bobera w składzie: Tomasz Szpura, Bartosz Szpura, Michał Nowaliński 13,0p. przed Imperium Osmańskim w składzie: Rafał Turek, Mikołaj Turek, Martyna Kuryło 13,0p. oraz Cerowanymi Skarpetami w składzie: Adam Kucharczyk, Aleksandra Kucharczyk, Adam Hajdaś 12,5p.
Pełne wyniki na www.bialypion.pl
W klasyfikacji indywidualnej najlepsi byli: Mikołaj Turek 7,0p. junior, zwycięzca całego turnieju oraz p. Wiktor Radomski 4,5p. najlepszy senior. Nie zabrakło również specjalnych pucharów które trafiły do zespołów rodzinnych. W sobotnim turnieju wystartowało pięć takich drużyn. Dziadkowie: W. Radomski i T. Wierzbicki z wnukami oraz pp. A. Zabadała, S. Lewicki i R. Turek z pociechami.

To były wspaniałe zawody a pięknie i niezwykle pożytecznie spędzony czas zaowocował z pewnością głęboką integracją międzypokoleniową zwłaszcza, że w wielu sytuacjach, wśród kibiców można było zaobserwować gorąco dopingujące i mocno przeżywające każdą rundę mamy, ciocie i babcie młodych szachistów. Rodzinny charakter zawodów dopełniły niebiańsko słodkie i pyszne ciasta, serwowane w przerwach między rundami.

2017-12-20