wyszukaj w  

Księżniczka i smok - 2D dubbing - Premiera  - 26.09 godz.16.00
Zakonnica - 2d napisy  - 26.09 godz.20.00

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Newsletter Gryfińskiego Domu Kultury
Polityka prywatności


Aktualności ...

Otwarcie wystawy prac plastycznych sekcji malarskiej GUTW

Od malarstwa poprzez lawowanie aż po rysunek ołówkiem, pastelami i piórkiem. W Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie można podziwiać nową wystawę prac plastycznych sekcji malarskiej Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na ścianach zagościły portrety, mozaiki, a także ilustracje do ulubionych książek.

W środę, 4 października, podczas wernisażu, ciekawie i z pasją o ostatnich miesiącach pracy sekcji opowiadała jedna z jej uczestniczek Bogusława Kryczka. Zwiedzający dowiedzieli się o sposobie doboru tematów prac, technikach ich wykonania a także...o czym nie rozmawia się podczas cotygodniowych spotkań sekcji. Wernisaż był okazją nie tylko do zapoznania się z efektami kilkumiesięcznej pracy ale także do rozmowy z autorami prac. W małej galerii do 20 października można oglądać prace: Izabeli Bigielmajer, Bogusławy Kryczki, Joanny Rossa, Bożeny Górak, Barbary Kulik, Janiny Radzimirskiej, Krystyny Gil, Krystyny Hasse, Teofili Laski, Dany Jankowskiej i Jana Wysoczańskiego.

Grupa od dwóch lat pracuje pod czujnym okiem Kariny Tyły, instruktora Gryfińskiego Domu Kultury. Pracownia od początku mieści się w Pałacyku Pod Lwami. Zbliżająca się wystawa jest już trzecią prezentacją prac GUTW w małej galerii CIT, a drugą od momentu kiedy sekcję prowadzi Karina Tyła.

Na parterze, przy okazji wystawy, zaprezentowano kilka prac studentki architektury Agnieszki Bodys. Głębia i realizm jej rysunków fascynuje odbiorców tym bardziej, że młoda szczecinianka jest samoukiem.

2017-10-06