wyszukaj w  

Iniemamocni 2 - 3d dubbing  - 21.07 godz.15.00
Iniemamocni 2 - 2D DUBBING  - 21.07 godz.17.30

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Newsletter Gryfińskiego Domu Kultury
Polityka prywatności


Aktualności ...

Szósta odsłona "Twórczych wakacji 2017"

Od 31 lipca do 4 sierpnia 2017 w placówkach Gryfińskiego Domu Kultury odbywały się kolejne warsztaty w ramach wakacyjnej akcji "Twórcze wakacje". Młodzi mieszkańcy naszej gminy uczestniczyli w zajęciach turystycznych, plastycznych i rękodzielniczych.

W Pałacyku pod Lwami Kamilla Gadomska poprowadziła warsztaty pn. "Gryfino - legendy, przyroda, historia, zabawy". Podczas pięciu dni codziennych spotkań warsztatowych uczestnicy poszerzali swoją wiedzą z przyrody i historii rodzinnego miasta. Poznawano lokalną florę, dzieci uczyły się jak rozpoznawać drzewa po liściach. Nabytą wiedzę utrwalały przygotowując zielnik z zebranych liści wybranych gatunków. Kluczowym punktem zajęć było odkrywanie tajemnic Gryfina. Idealnie służyły do tego wycieczki po mieście, podczas których dzieci wykonywały określone zadania, poznawały także zabytki i legendy związane z miejscowością. Warsztatowicze odwiedzili też Centrum Informacji Turystycznej i trwającą tam wystawę miniatur Urszuli Kwietniewskiej-Łacny.

W Świetlicy Wiejskiej w Borzymiu Justyna Mendyk przygotowała zajęcia pn. "Recykling - wiklina z papieru". Podczas zajęć wykorzystywano materiał z odzysku, czyli stare gazety i papiery, które zamieniano na papierową wiklinę. Z przygotowanych papierowych witek tworzono ciekawe ozdoby i dekoracje oraz przedmioty użytkowe.

W Świetlicy Wiejskiej w Sobieradzu Danuta Świderek prowadziła warsztaty "Nylonowy świat". Prowadząca wraz z uczestnikami zajęć wykorzystywała niepotrzebne już przedmioty z nylonu do tworzenia oryginalnych prac. Tworzywo posłużyło do stworzenia m.in. kwiatów i motyli.

2017-08-08