wyszukaj w  

Iniemamocni 2 - 3d dubbing  - 21.07 godz.15.00
Iniemamocni 2 - 2D DUBBING  - 21.07 godz.17.30

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Newsletter Gryfińskiego Domu Kultury
Polityka prywatności


Aktualności ...

Recital Tomasza Stockingera - "Już nie zapomnisz mnie" na deskach GDK

W piątek, 28 lipca 2017 w Gryfińskim Domu Kultury wystąpił Tomasz Stockinger. Znany artysta zaprezentował przed gryfińską publicznością program "Już nie zapomnisz mnie". Na fortepianie akompaniował mu kompozytor, aranżer muzyczny i pianista Stefan Gąsieniec.

Recital "Już nie zapomnisz mnie", to piękne wspomnienie dwudziestolecia międzywojennego w muzyce i słowie. Zebrana w sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury publiczność miała okazję spędzić wieczór w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego. Tytuł programu pochodzi od piosenki "Już nie zapomnisz mnie", która stanowiła główny motyw muzyczny polskiej komedii "Zapomniana melodia" z 1938 roku. Koncert poświęcony był twórcom takim jak Henryk Wars czy Jerzy Jurandot. Był także hołdem dla gwiazd kina przedwojennego Eugeniusza Bodo, Aleksandra Żabczyńskiego, Antoniego Fertnera i innych.

T. Stockinger zaprezentował wiązankę piosenek znanych z polskiego kina przedwojennego, nie zabrakło rytmów walca i tanga. Między utwory artysta wplatał anegdoty z epoki a także ze swojego życia zawodowego. Przedstawił także także krótki przerywnik satyryczny przybliżając publiczności czym jest szmonces czyli żydowski dowcip.

Blisko dwugodzinny program spotkał się z entuzjastycznym odbiorem widzów, którzy raz po raz nagradzali Tomasza Stockingera i towarzyszącego mu pianistę Stefana Gąsieńca brawami.

2017-07-31