wyszukaj w  

Iniemamocni 2 - 3d dubbing  - 21.07 godz.15.00
Iniemamocni 2 - 2D DUBBING  - 21.07 godz.17.30

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Newsletter Gryfińskiego Domu Kultury
Polityka prywatności














Aktualności ...

Kolejna odsłona "Twórczych wakacji 2017"

Od 17 do 21 lipca 2017 w placówkach Gryfińskiego Domu Kultury odbywały się kolejne warsztaty w ramach akcji "Twórcze wakacje 2017". Podczas czwartego tygodnia wakacyjnej propozycji GDK odbywały się zajęcia taneczne, teatralne i sportowo-rekreacyjne.

W budynku GDK przy ul. Szczecińskiej, Iga Wiśniewska -instruktor Zespołu Tańca Współczesnego Fajber Flex poprowadziła zajęcia pn. "Taniec to też ciężka praca". Godziny spędzone w sali prób uczestnicy warsztatów poświęcali rozwojowi koordynacji ruchowej, pamięci ruchowej oraz orientacji w przestrzeni. Podczas zajęć nie zabrakło ćwiczeń, które pobudzały organizm do pracy i rozbudzały ciało, które dla tancerza jest podstawowym narzędziem działania.

W Pałacyku pod Lwami warsztaty teatralne pn "Teatr w nas - odkrywanie nieznanego" poprowadził Janusz Janiszewski - instruktor Teatru Uhuru i Teatru Eliksir. Uczestnicy zajęć mieli okazje sprawdzić swoje aktorskie talenty, dowiedzieć się jak powstaje teatr. Pracowano nad krótkimi scenkami, z których później powstał bajkowy spektakl. Młodzi adepci teatru w kostiumach, z wyuczonymi rolami działali na deskach Sceny pod Lwami jak prawdziwi aktorzy.

W Świetlicy Wiejskiej w Czepinie Emilia Leszczyńska przygotowała zajęcia pn. "Bezpiecznie i aktywnie w czasie wakacji". W czasie pięciodniowych zajęć dzieci poznawały zasady bezpiecznej zabawy, a także podstawy udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach. Nie zabrakło długich spacerów a także wycieczek i rozgrywek sportowych. Przed każdymi zajęciami omawiano potencjalne zagrożenia oraz metody zabezpieczenia się przed urazami i sposoby udzielenia pomocy w przypadku wystąpienia nieszczęścia.

W Świetlicy Wiejskiej w Krajniku Dominika Bojko zaprosiła młodych mieszkańców wioski do udziału w zajęciach "Zmagania sportowe, czyli coś dla ciała i zmysłów". Każdego dnia warsztatów zajmowano się inną dyscypliną sportu. W poniedziałek główną bohaterką spotkania była piłka We wtorek w ruch poszły skakanki i hula-hoop. Kolejnego dnia dzieciaki z Krajnika uczestniczyły w pogadance o bezpieczeństwie w czasie wakacji i uczyły się udzielać pierwszej pomocy. Odbyła się także baloniada, czyli bitwa na wodne balony. Czwartek zarezerwowany był dla takich konkurencji jak badminton, tenis stołowy i ziemny. Ostatniego dnia zajęć wybrano się na rajd rowerowy.

2017-07-25