O nas:Działalność:Kontakt:Linki


   STRONA GŁÓWNA

Kalendarium
Kino"Gryf"
Turystyka

Koła zainteresowań

rok szkolny 2006/2007

Plastyka

Nazwa kategoria 

| Instruktor

| Godziny

| Miejsce

DESEŃ I

Elżbieta Narzekalak

poniedziałek

ul. Szczecińska 17
Gryfino

DESEŃ II

Małgorzata Poźniak

 

ul. Szczecińska 17
Gryfino

JEDWAB

Aneta Kopystyńska

pracownia nieczynna
do odwołania

ul. Szczecińska 17
Gryfino

Pracownia Plastyczna

Małgorzata Ragan

pracownia nieczynna do odwołania

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

Pracownia Plastyczna

Wiesława Tyła

wtorek: 1400-1800
środa: 1400-1800
czw.: 1600-1800
piątek: 1400-1900

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

Muzyka

Nazwa kategoria 

| Instruktor

| Godziny

| Miejsce

AD HOC

 

 

ul. Szczecińska 17
Gryfino

AMABILE - chór

Grzegorz Handku

wt. - 1500 - 1800
czw. 1500 - 1800

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego48

AMABILE - chór

Grzegorz Handke

 

SP w Gardnie

GRANDA

Jacek Szwajczuk

 

ul. Szczecińska 17
Gryfino

GRYFINKI-kapela

Aleksandra Nabolska

 

Klub Nauczyciela
ul. Kosciuszki 17

KMZOK

Jacek Szwajczuk

 

ul. Szczecińska 17
Gryfino

Pracownia Piosenki

Piotr Ostrowski

 

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego  48

RES MUSICA - chór

Grzegorz Handke

wt. 1900 - 2100
czw. 19:00-21:00

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

SZKRAB - chórek

Elżbieta Bloch

wtorki 1600 - 1800

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

THE SANTH

Jacek Szwajczuk

 

ul. Szczecińska 17
Gryfino

Zespół Perkusyjny

Jacek Szwajczuk

 

ul. Szczecińska 17
Gryfino

Teatr

Nazwa kategoria 

| Instruktor

| Godziny

| Miejsce

KURTYNKA

Dorota Krutelewicz-Sobieralska

 

"Pałacyk&nrsp;pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

Klub Artystyczny

Janusz Janiszewski

pn., śr., czw.: 1400-1800
środa: 1500-1900
piątek: 1400-1600

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

Klub Literacki "OKNO"

Janusz Janiszewski

pn., śr., czw.: 1400-1800
środa: 1500-1900
piątek: 1400-1600

"Pałcyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

Koło Żywego Słowa

Dorota Krutelewicz-Sobieralska

ustalane indywidualnie

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

TESPISEK

Dorota Krutelewicz-Sobieralska

 

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

Teatr 6 i PÓŁ

Krzysztof Gmiter

pon.1700 - 2000
wt. 1800 - 2200
śr. 1800 - 2200
czw. 1700 - 2100

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

Teatr uliczny "Oczy Ku Niebu""

Krzysztof Gmiter

  

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

UHURU

Janusz Janiszewski

pn., śr., czw.: 1400-1800
środa: 1500-1900
piątek: 1400-1600

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

Taniec

Nazwa kategoria 

| Instruktor

| Godziny

| Miejsce

DANCE FACTORY

Tomasz Dembowski

zajęcia prywatne - płatne

ul. Szczecińska 17
Gryfino

KOLIBEREK I

M. Wyduba

 

"Pałcyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

KOLIBEREK II

M. Wyduba

 

"Pałcyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

VOGUE I

Eliza Hołubowska

 

ul. Szczecińska 17
Gryfino

VOGUE II

Eliza Hołubowska

 

ul. Szczecińska 17
Gryfino

Film

Nazwa kategoria 

| Instruktor

| Godziny

| Miejsce

Zespół Filmowy 8 mm

Piotr Ostrowski

 

"Pałacyk pod Lwami",
ul. Chrobrego 48

Turystyka

Nazwa kategoria 

| Instruktor

| Godziny

| Miejsce

TURYSTYKA

Kamilla Gadomska

 
w sob., ndz. odbywają się imprezy plenerowe wg Kalendarza imprez

Wirów

TURYSTYKA

Kamilla Gadomska

 
w sob., ndz. odbywają się imprezy plenerowe wg Kalendarza imprez

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

Inne

Nazwa kategoria 

| Instruktor

| Godziny

| Miejsce

Koło Numizmatyków i Filatelistów

 

spotkania raz w miesiącu

ul. Szczecińska 17
Gryfino

Zajęcia Jogi

Małgorzata Osostowicz

poniedziałki, środy

Pałacyk pod Lwami
Gryfino

Koła zainteresowań GDK 

Plastyka | Muzyka | Turystyka | Teatr | Taniec | Film
Świetlice wiejskie

CELUJĄCY Z KULTURY 

Przeglądy ARA
Konkursy  

Wspólnie wypromujmy Wodnika
-------
I Gryfiński Przegląd Artystyczny
 


Instruktorzy

Gadomska Kamilla - st. instruktor turystyki
Gmiter Krzysztof - instruktor teatralny
Gwiazda-Gielnik Marlena - mł. instruktor
Handke Grzegorz - st. instruktor muzyki
Hołubowska Eliza - st. instruktor tańca
Hołubowski Tomasz - instruktor ds. audiowizualnych
Janiszewski Janusz - st. instruktor teatralny
Kasprzyk Elżbieta - mł. instruktor
Kopystyńska Aneta - instruktor plastyki
Krutelewicz-Sobieralska Dorota - instruktor teatralny
Mucha Agnieszka - mł. instruktor
Narzekalak Elżbieta - st. instruktor plastyki
Ostrowski Piotr - st. instruktor ds. wokalnych i audiowizualnych
Papiernik Katarzyna - mł. instruktor
Perlik Irena - st. instruktor ds. koordynacji wypoczynku letniegoi zimowego
Poźniak Małgorzata - instruktor plastyki
Przedmojski Marek - mł. instruktor ds. akustycznych
Ragan Małgorzata - instruktor plastyki
Stefanowska Anna - instruktor
Szwajczuk Jacek - st. instruktor muzyki
Tarnowski Tomasz - mł. instruktor (grafik komputerowy)
Tyła Karina - mł.instruktor plastyki
Tyła Wiesława - st. instruktor plastyki
Wasilewski Tadeusz - st. instruktor
Świtelska Małgorzata - st.instruktor


Organizatorzy zajęć pozalekcyjnych i pozaszkolnych w mieście i gminie Gryfino


P O L E C A M Y :
(5kB)
Studio Filmowe 8mm - gryfińskie kino niezależne
(5kB)
(5kB)

Strona główna:O nas:Kontakt:Linki:Działalność:Kalendarium:Kino"Gryf"

Copyrights © 2004 Gryfiński Dom Kultury