O nas:Działalność:Kontakt:Linki


   STRONA GŁÓWNA

Kalendarium
Kino"Gryf"
Turystyka

Koła zainteresowań - teatr

Nazwa kategoria 

| Instruktor

| Godziny

| Miejsce

KURTYNKA

Dorota Krutelewicz-Sobieralska

 

"Pałacyk&nrsp;pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

Klub Artystyczny

Janusz Janiszewski

pn., śr., czw.: 1400-1800
środa: 1500-1900
piątek: 1400-1600

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

Klub Literacki "OKNO"

Janusz Janiszewski

pn., śr., czw.: 1400-1800
środa: 1500-1900
piątek: 1400-1600

"Pałcyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

Koło Żywego Słowa

Dorota Krutelewicz-Sobieralska

ustalane indywidualnie

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

TESPISEK

Dorota Krutelewicz-Sobieralska

 

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

Teatr 6 i PÓŁ

Krzysztof Gmiter

pon.1700 - 2000
wt. 1800 - 2200
śr. 1800 - 2200
czw. 1700 - 2100

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

Teatr uliczny "Oczy Ku Niebu""

Krzysztof Gmiter

  

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

UHURU

Janusz Janiszewski

pn., śr., czw.: 1400-1800
środa: 1500-1900
piątek: 1400-1600

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

Koła zainteresowań GDK 

Plastyka | Muzyka | Turystyka | Teatr | Taniec | Film
Świetlice wiejskie

CELUJĄCY Z KULTURY 

Przeglądy ARA
Konkursy  

Wspólnie wypromujmy Wodnika
-------
I Gryfiński Przegląd Artystyczny
 


Instruktorzy

Gadomska Kamilla - st. instruktor turystyki
Gmiter Krzysztof - instruktor teatralny
Gwiazda-Gielnik Marlena - mł. instruktor
Handke Grzegorz - st. instruktor muzyki
Hołubowska Eliza - st. instruktor tańca
Hołubowski Tomasz - instruktor ds. audiowizualnych
Janiszewski Janusz - st. instruktor teatralny
Kasprzyk Elżbieta - mł. instruktor
Kopystyńska Aneta - instruktor plastyki
Krutelewicz-Sobieralska Dorota - instruktor teatralny
Mucha Agnieszka - mł. instruktor
Narzekalak Elżbieta - st. instruktor plastyki
Ostrowski Piotr - st. instruktor ds. wokalnych i audiowizualnych
Papiernik Katarzyna - mł. instruktor
Perlik Irena - st. instruktor ds. koordynacji wypoczynku letniegoi zimowego
Poźniak Małgorzata - instruktor plastyki
Przedmojski Marek - mł. instruktor ds. akustycznych
Ragan Małgorzata - instruktor plastyki
Stefanowska Anna - instruktor
Szwajczuk Jacek - st. instruktor muzyki
Tarnowski Tomasz - mł. instruktor (grafik komputerowy)
Tyła Karina - mł.instruktor plastyki
Tyła Wiesława - st. instruktor plastyki
Wasilewski Tadeusz - st. instruktor
Świtelska Małgorzata - st.instruktor


Organizatorzy zajęć pozalekcyjnych i pozaszkolnych w mieście i gminie Gryfino


P O L E C A M Y :
(5kB)
Studio Filmowe 8mm - gryfińskie kino niezależne
(5kB)
(5kB)

Strona główna:O nas:Kontakt:Linki:Działalność:Kalendarium:Kino"Gryf"

Copyrights © 2004 Gryfiński Dom Kultury