O nas:Działalność:Kontakt:Linki


   STRONA GŁÓWNA

Kalendarium
Kino"Gryf"
Turystyka

Koła zainteresowań - świetlice wiejskie

Nazwa kategoria 

| Instruktor

| Godziny

| Miejsce

DESEŃ III -

Elżbieta Kasprzyk

 

Świetlica Wiejska w Bartkowie

BARTKOWIACY-kapela -

Ryszard Flak

 

Świetlica Wiejska w Bartkowie

Pracownia komputerowa -

Elżbieta Kasprzyk

 

Świetlica Wiejska w Bartkowie

Dzieciaki z Bartkowa-kapela -

Katarzyna Papiernik

 

Świetlica Wiejska w Bartkowie

DZIUPLA -

Agnieszka Mucha

 

Świetlica Wiejska w Borzymiu

Pracownia komputerowa -

Agnieszka Mucha

 

Świetlica Wiejska w Borzymiu

zespół wokalny DESIRE -

Łukasz Kupryjańczyk

 

Świetlica Wiejska w Borzymiu

Teatrzyk BAJKUŚ -

Agnieszka Mucha

 

Świetlica Wiejska w Borzymiu

Pracownia Plastyczna -

Agnieszka Mucha

 

Świetlica Wiejska w Borzymiu

BORZYMIANKA-kapela -

Zygmunt Rosiński

 

Świetlica Wiejska w Borzymiu

ASTRA -

Katarzyna Gierek

 

Świetlica Wiejska w Czepinie

Pracownia Plastyczna -

Joanna Andrych

 

Świetlica Wiejska w Czepinie

Pracownia Plastyczna "Tęcza" -

Karina Tyla

 

Świetlica Wiejska w Daleszewie

ARKAN -

Halina Świątkowska

 

Świetlica Wiejska w Daleszewie

Pracownia Plastyczna -

Marlena Gwiazda-Gielnik

 

Świetlica Wiejska w Drzeninie

Pracownia wokalno-muzyczna -

Jolanta Romanowska

 

Świetlica Wiejska w Krajniku

Pracownia Plastyczna -

 

 

Świetlica Wiejska w Krzypnicy

Koło teatralno-recytatorskie -

Dorota Piechowicz

wt. 14:10-17:10

Świetlica Wiejska w Mielenku

koło plastyczno-muzyczne -

Małgorzata Frymus

czw.15:00-18:00

Świetlica Wiejska w Sobieradzu

zespół wokalny KLEKS -

Jolanta Romanowska

 

Świetlica Wiejska w Starych Brynkach

Pracownia plastyczna -

Karolina Malinowska

śr. 14:30-17:30

Świetlica Wiejska w Starych Brynkach

Pracownia plastyczna i teatralna -

Anna Stefanowska

 

Świetlica Wiejska w Steklnie

WEŁTYNIANKA -

Katarzyna Papiernik

 

Świetlica Wiejska w Wełtyniu

Pracownia Plastyczna -

 

 

Świetlica Wiejska w Wełtyniu

Pracownia Plastyczna -

Ewa Niewiadomska

wt.16:00-18:00
czw. 16:00-18:00

Świetlica Wiejska w Wełtyniu

Koła zainteresowań GDK 

Plastyka | Muzyka | Turystyka | Teatr | Taniec | Film
Świetlice wiejskie

CELUJĄCY Z KULTURY 

Przeglądy ARA
Konkursy  

Wspólnie wypromujmy Wodnika
-------
I Gryfiński Przegląd Artystyczny
 


Instruktorzy

Gadomska Kamilla - st. instruktor turystyki
Gmiter Krzysztof - instruktor teatralny
Gwiazda-Gielnik Marlena - mł. instruktor
Handke Grzegorz - st. instruktor muzyki
Hołubowska Eliza - st. instruktor tańca
Hołubowski Tomasz - instruktor ds. audiowizualnych
Janiszewski Janusz - st. instruktor teatralny
Kasprzyk Elżbieta - mł. instruktor
Kopystyńska Aneta - instruktor plastyki
Krutelewicz-Sobieralska Dorota - instruktor teatralny
Mucha Agnieszka - mł. instruktor
Narzekalak Elżbieta - st. instruktor plastyki
Ostrowski Piotr - st. instruktor ds. wokalnych i audiowizualnych
Papiernik Katarzyna - mł. instruktor
Perlik Irena - st. instruktor ds. koordynacji wypoczynku letniegoi zimowego
Poźniak Małgorzata - instruktor plastyki
Przedmojski Marek - mł. instruktor ds. akustycznych
Ragan Małgorzata - instruktor plastyki
Stefanowska Anna - instruktor
Szwajczuk Jacek - st. instruktor muzyki
Tarnowski Tomasz - mł. instruktor (grafik komputerowy)
Tyła Karina - mł.instruktor plastyki
Tyła Wiesława - st. instruktor plastyki
Wasilewski Tadeusz - st. instruktor
Świtelska Małgorzata - st.instruktor


Organizatorzy zajęć pozalekcyjnych i pozaszkolnych w mieście i gminie Gryfino


P O L E C A M Y :
(5kB)
Studio Filmowe 8mm - gryfińskie kino niezależne
(5kB)
(5kB)

Strona główna:O nas:Kontakt:Linki:Działalność:Kalendarium:Kino"Gryf"

Copyrights © 2004 Gryfiński Dom Kultury