O nas:Działalność:Kontakt:Linki


   STRONA GŁÓWNA

Kalendarium
Kino"Gryf"
Turystyka

Działalność

UHURU (teatr)

Instruktor:

Janusz Janiszewski

Grupa wiekowa:

młodzież gimnazjalna, licealna, studenci

Godziny:

pn., śr., czw.: 1400-1800
środa: 1500-1900
piątek: 1400-1600

Adres:

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

Tel.:

091-416-29-50

Fax:

091-416-29-50

e-mail:

teatruhuru@wp.pl

www:

 

Zespół teatralny, który od lat działa w Gryfińskim Domu Kultury.

Wszystkie autorskie spektakle tego teatru każdego roku zdobywają główne nagrody w przeglądach rejonowych i wojewódzkich oraz na festiwalach teatrów amatorskich.

Największe sukcesy przyniosło teatrowi przedstawienie "Ciało522 w którym grały Kamila Paradowska i Anna Pawel, wielokrotnie nagradzane laurami aktorskimi a przez krytyków i jurorów oceniane jako aktorki w pełni profesjonalne. Aktualnie sceny krajowych festiwali i przeglądów podbija "Poly i Moly";- opowieść o dwóch sklonowanych owieczkach, w których role wcielaja się Kamila Paradowska i Krzysztof Gmiter.




W czasie VII Gryfińskich Spotkań Teatralnych "Na Moście" wspólnie z innymi zespołami GDK-u: Teatrzykiem TESPISEK, Zespołem VOGUE, Teatrem 6 i pół, Terato - wystawił widowisko plenerowe Apocalypsis, o którym więcej na stronie Teatru UHURU i w Archiwum.





Najbliższe imprezy 


Koła zainteresowań GDK 

Plastyka | Muzyka | Turystyka | Teatr | Taniec | Film
Świetlice wiejskie

CELUJĄCY Z KULTURY 

Przeglądy ARA
Konkursy  

Wspólnie wypromujmy Wodnika
-------
I Gryfiński Przegląd Artystyczny
 


Instruktorzy

Gadomska Kamilla - st. instruktor turystyki
Gmiter Krzysztof - instruktor teatralny
Gwiazda-Gielnik Marlena - mł. instruktor
Handke Grzegorz - st. instruktor muzyki
Hołubowska Eliza - st. instruktor tańca
Hołubowski Tomasz - instruktor ds. audiowizualnych
Janiszewski Janusz - st. instruktor teatralny
Kasprzyk Elżbieta - mł. instruktor
Kopystyńska Aneta - instruktor plastyki
Krutelewicz-Sobieralska Dorota - instruktor teatralny
Mucha Agnieszka - mł. instruktor
Narzekalak Elżbieta - st. instruktor plastyki
Ostrowski Piotr - st. instruktor ds. wokalnych i audiowizualnych
Papiernik Katarzyna - mł. instruktor
Perlik Irena - st. instruktor ds. koordynacji wypoczynku letniegoi zimowego
Poźniak Małgorzata - instruktor plastyki
Przedmojski Marek - mł. instruktor ds. akustycznych
Ragan Małgorzata - instruktor plastyki
Stefanowska Anna - instruktor
Szwajczuk Jacek - st. instruktor muzyki
Tarnowski Tomasz - mł. instruktor (grafik komputerowy)
Tyła Karina - mł.instruktor plastyki
Tyła Wiesława - st. instruktor plastyki
Wasilewski Tadeusz - st. instruktor
Świtelska Małgorzata - st.instruktor


P O L E C A M Y :
(5kB)
Studio Filmowe 8mm - gryfińskie kino niezależne
(5kB)
(5kB)

Strona główna:O nas:Kontakt:Linki:Działalność:Kalendarium:Kino"Gryf"

Copyrights © 2004 Gryfiński Dom Kultury