O nas:Działalność:Kontakt:Linki


   STRONA GŁÓWNA

Kalendarium
Kino"Gryf"
Turystyka

Działalność

Koło Żywego Słowa (teatr)

Instruktor:

Dorota Krutelewicz-Sobieralska

Grupa wiekowa:

uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum

Godziny:

ustalane indywidualnie

Adres:

"Pałacyk pod Lwami"
ul. Chrobrego 48

Tel.:

091-416-29-50

Fax:

091-416-29-50

e-mail:

www:


Pracownia Recytacji w GDK-u jest kuźnią najlepszych recytatorów w województwie i w kraju, o czym świadczyć może fakt, że ponad połowa laureatów etapu wojewódzkiego w corocznym Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim to uczniowie pani Doroty. Najlepsi - reprezentują nasze województwo na szczeblu ogólnopolskim, skąd również przywożą nagrody i wyróżnienia.
Praca z recytatorami to zajęcia indywidualne.


Ola Stefańska - dwukrotna laureatka Konkursu Ogólnopolskiego



Adrianna i Basia - najmłodsze recytatorki

Najbliższe imprezy 


Koła zainteresowań GDK 

Plastyka | Muzyka | Turystyka | Teatr | Taniec | Film
Świetlice wiejskie

CELUJĄCY Z KULTURY 

Przeglądy ARA
Konkursy  

Wspólnie wypromujmy Wodnika
-------
I Gryfiński Przegląd Artystyczny
 


Instruktorzy

Gadomska Kamilla - st. instruktor turystyki
Gmiter Krzysztof - instruktor teatralny
Gwiazda-Gielnik Marlena - mł. instruktor
Handke Grzegorz - st. instruktor muzyki
Hołubowska Eliza - st. instruktor tańca
Hołubowski Tomasz - instruktor ds. audiowizualnych
Janiszewski Janusz - st. instruktor teatralny
Kasprzyk Elżbieta - mł. instruktor
Kopystyńska Aneta - instruktor plastyki
Krutelewicz-Sobieralska Dorota - instruktor teatralny
Mucha Agnieszka - mł. instruktor
Narzekalak Elżbieta - st. instruktor plastyki
Ostrowski Piotr - st. instruktor ds. wokalnych i audiowizualnych
Papiernik Katarzyna - mł. instruktor
Perlik Irena - st. instruktor ds. koordynacji wypoczynku letniegoi zimowego
Poźniak Małgorzata - instruktor plastyki
Przedmojski Marek - mł. instruktor ds. akustycznych
Ragan Małgorzata - instruktor plastyki
Stefanowska Anna - instruktor
Szwajczuk Jacek - st. instruktor muzyki
Tarnowski Tomasz - mł. instruktor (grafik komputerowy)
Tyła Karina - mł.instruktor plastyki
Tyła Wiesława - st. instruktor plastyki
Wasilewski Tadeusz - st. instruktor
Świtelska Małgorzata - st.instruktor


P O L E C A M Y :
(5kB)
Studio Filmowe 8mm - gryfińskie kino niezależne
(5kB)
(5kB)

Strona główna:O nas:Kontakt:Linki:Działalność:Kalendarium:Kino"Gryf"

Copyrights © 2004 Gryfiński Dom Kultury