O nas:Działalność:Kontakt:Linki


   STRONA GŁÓWNA

Kalendarium
Kino"Gryf"
Turystyka

Aktualności

PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI ŚWIETLICY TPD W DALESZEWIE - dodano: 2008-03-05

W piątek, 29 lutego 2008 roku świetlica Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Daleszewie zorganizowała okolicznościową imprezę. W części oficjalnej dokonano podsumowania dotychczasowych osiągnięć. Świetlica działa w oparciu o projekt, który finansowany jest między innymi ze środków unijnych.

Na zajęcia uczęszczają dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Na co dzień mają zapewnioną fachową opiekę. Marta Bańska i Anna Żamojda nie ukrywały wzruszenia: "Cieszymy się razem z rodzicami. Patrząc z perspektywy roku można z powodzeniem powiedzieć, że świetlica zdaje egzamin i stanowi element integrujący miejscową społeczność."

Oddział TPD w Daleszewie angażuje się w życie kulturalne świetlicy wiejskiej "Zagroda", w której ma swoja siedzibę. "Małych artystów mieliśmy już nie raz okazję podziwiać na miejscowej scenie podczas cyklicznych imprez, której organizatorem byli lokalni działacze" - dodaje Tadeusz Wasilewski, animator kultury, prowadzący na co dzień "Zagrodę".

Dzieci podziękowały gościom, rodzicom oraz sympatykom TPD za dotychczasową pomoc, nie tylko tę finansową, ale przede wszystkim duchową. Dały temu wyraz w części artystycznej. Później były dyplomy, okolicznościowe pamiątki, które milusińskim wręczyli m.in. Władysława Lach - przewodnicząca Koła Gospodyń "Europejki" oraz Jarek Kojs - sołtys Radziszewa. Był również order uśmiechu. Tą niecodzienną niespodziankę otrzymał Tadeusz Wasilewski.

Grupa dzieci ma już swoje tablo. Jest to pierwsze i jak zapewniają pomysłodawcy nie ostatnie.

Najbliższe imprezy 


Archiwum

2005 : 2006 : 2007 : 2008


Koła zainteresowań GDK 

Plastyka | Muzyka | Turystyka | Teatr | Taniec | Film
Świetlice wiejskie

CELUJĄCY Z KULTURY 

Przeglądy ARA
Konkursy  

Wspólnie wypromujmy Wodnika
-------
I Gryfiński Przegląd Artystyczny
 


P O L E C A M Y :
(5kB)
Studio Filmowe 8mm - gryfińskie kino niezależne
(5kB)
(5kB)

Strona główna:O nas:Kontakt:Linki:Działalność:Kalendarium:Kino"Gryf"

Copyrights © 2004 Gryfiński Dom Kultury