O nas:Działalność:Kontakt:Linki


   STRONA GŁÓWNA

Kalendarium
Kino"Gryf"
Turystyka

Aktualności

PÓŁKOLONIE ZIMOWE ZAKOŃCZONE - dodano: 2008-02-26

Wraz z końcem ferii zimowych zakończyły się także półkolonie organizowane przez Gryfiński Dom Kultury w "Pałacyku Pod Lwami". Prawie 50 dzieci uczestniczyło w codziennych zajęciach. Organizatorzy zapewnili wyżywienie, opiekę pedagogiczną i medyczną oraz szereg atrakcji.

W pierwszym tygodniu półkolonii w programie znalazły się zajęcia rekreacyjno-sportowe i plastyczne oraz wyjście do Kina GRYF na film "Zaczarowana" i do Centrum Wodnego LAGUNA. W czwartek, w Dniu Zakochanych uczestnicy półkolonii robili kartki z życzeniami, które potem przesyłali tzw. pocztą walentynkową. Tego dnia także, uczestnicy półkolonii obejrzeli na sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury przedstawienie "Zając i Żółw".

W drugim tygodniu ferii zaplanowano m. in. wypad do Kina Gryf na film "Artur i Miminki", zajęcia pod okiem instruktorów w pracowni plastycznej i teatralnej oraz wyjście na basen. Odbyła się także pogadanka, którą przeprowadziła z dziećmi mł. strażnik Alicja Wiśniewska reprezentująca Straż Miejską w Gryfinie. Uczestnicy półkolonii poznali zasady bezpieczeństwa na drodze, w domu i w czasie wolnym. Ostatniego dnia ferii zaplanowano występy artystyczne. Starsi półkoloniści przygotowali własny układ taneczny, a młodsi piosenkę z własnym tekstem, który opowiadał o opiekunach kolonijnych.

Podczas dwóch tygodni ferii dzieci miały zapewnionych szereg atrakcji z różnych dziedzin. W programie przewidziano zajęcia dla tych, którzy lubią aktywne spędzanie czasu i sportową rywalizację i dla tych, w których drzemią artystyczne skłonności. Dwa tygodnie pełne wrażeń i ciekawych zajęć kosztowały każdego uczestnika zaledwie 150,00 zł.

Fotorelacja z półkolonii:

Najbliższe imprezy 


Archiwum

2005 : 2006 : 2007 : 2008


Koła zainteresowań GDK 

Plastyka | Muzyka | Turystyka | Teatr | Taniec | Film
Świetlice wiejskie

CELUJĄCY Z KULTURY 

Przeglądy ARA
Konkursy  

Wspólnie wypromujmy Wodnika
-------
I Gryfiński Przegląd Artystyczny
 


P O L E C A M Y :
(5kB)
Studio Filmowe 8mm - gryfińskie kino niezależne
(5kB)
(5kB)

Strona główna:O nas:Kontakt:Linki:Działalność:Kalendarium:Kino"Gryf"

Copyrights © 2004 Gryfiński Dom Kultury