O nas:Działalność:Kontakt:Linki


   STRONA GŁÓWNA

Kalendarium
Kino"Gryf"
Turystyka

Aktualności

PÓŁKOLONIE ZIMOWE NA PÓŁMETKU - dodano: 2008-02-15

Mija pierwszy tydzień ferii zimowych. W Gryfińskim Dom Kultury "Pałacyk Pod Lwami" trwają półkolonie dla dzieci ze szkół podstawowych. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00. Organizatorzy zapewniają wyżywienie (drugie śniadanie i obiad), opiekę pedagogiczną i medyczną oraz szereg atrakcji.

W pierwszym tygodniu półkolonii w programie znalazły się zajęcia rekreacyjno-sportowe i plastyczne oraz wyjście do Kina GRYF na film "Zaczarowana" i do Centrum Wodnego LAGUNA. W czwartek, w Dniu Zakochanych uczestnicy półkolonii robili kartki z życzeniami, które potem przesyłali tzw. pocztą walentynkową. Tego dnia także, uczestnicy półkolonii obejrzeli na sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury przedstawienie "Zając i Żółw".

W drugim tygodniu ferii zaplanowano m. in. spotkanie z przedstawicielami straży miejskiej i granicznej oraz zajęcia w pracowniach teatralnych.

Ferie dla dzieci trwają także w filii GDK-u Świetlicy Wiejskiej "Zagroda" w Daleszewie. W pierwszych dniach gościnnie zawitali: mł. strażnik Alicja Wiśniewska reprezentująca Straż Miejską w Gryfinie, oraz chor. Mariusz Zacharewicz z gryfińskiej Straży Granicznej. Oprócz znakowania rowerów, odbyła się pogawędka dotycząca bezpieczeństwa.

Ferie w Gryfinie:

Ferie w Daleszewie:

Najbliższe imprezy 


Archiwum

2005 : 2006 : 2007 : 2008


Koła zainteresowań GDK 

Plastyka | Muzyka | Turystyka | Teatr | Taniec | Film
Świetlice wiejskie

CELUJĄCY Z KULTURY 

Przeglądy ARA
Konkursy  

Wspólnie wypromujmy Wodnika
-------
I Gryfiński Przegląd Artystyczny
 


P O L E C A M Y :
(5kB)
Studio Filmowe 8mm - gryfińskie kino niezależne
(5kB)
(5kB)

Strona główna:O nas:Kontakt:Linki:Działalność:Kalendarium:Kino"Gryf"

Copyrights © 2004 Gryfiński Dom Kultury