O nas:Działalność:Kontakt:Linki


   STRONA GŁÓWNA

Kalendarium
Kino"Gryf"
Turystyka

Aktualności

"ZNAK" - TELEDYSK TADKA WASILEWSKIEGO - dodano: 2008-01-30

Tadeusz Wasilewski - instrumentalista z Gryfina, wieloletni animator kultury i muzyk, który wydał już dwie płyty - dorobił się właśnie pierwszego swojego teledysku promującego muzykę instrumentalno-relaksacyjną. Materiał do teledysku powstawał na przełomie 2007 i 2008 roku. Część scen do teledysku była kręcona w Gryfińskim Domu Kultury.

W teledysku wykorzystane zostały motywy o charakterze turystyczno-krajobrazowym. Większość pochodzi ze Skandynawii, oraz z rejsu promem z Gdańska do Nynashamm. Pomysły do teledysku autorzy znaleźli również na Międzyodrzu, miejscu wyjątkowym i pełnym uroku.

Jak mówi sam Tadek Wasilewski: "ZNAK" jest moim pierwszym i myślę nie ostatnim teledyskiem. Promuje on muzykę instrumentalno - relaksacyjną. Widać, że przyroda i przyjazne otoczenie są elementami nieodłącznymi i dobrze wpływającymi na nasze samopoczucie. "ZNAK" jest również spełnieniem czegoś pozytywnego. Warto marzyć, by móc później cieszyć się z rzeczy mniejszych i większych."

Artysta składa podziękowania Piotrowi Ostrowskiemu i Krzysztofowi Nowakowi z Gryfińskiego Domu Kultury, Pracownikom Biura Informacji i Promocji Urzędu Miasta i Gminy Gryfino, Studiu Singerton Music, w którym dokonano nagrania ścieżki dźwiękowej oraz Studiu Audio Video "Fresh" za poskładanie wszystkiego w całość. Dziękuje również Burmistrzowi Miasta i Gminy Gryfino i Sekretarzowi Gminy za pomoc i życzliwość w chwilach realizacji moich pomysłów artystycznych. Słuchaczom i sympatykom muzyki instrumentalno - relaksacyjnej życzy samych miłych wrażeń.

Najbliższe imprezy 


Archiwum

2005 : 2006 : 2007 : 2008


Koła zainteresowań GDK 

Plastyka | Muzyka | Turystyka | Teatr | Taniec | Film
Świetlice wiejskie

CELUJĄCY Z KULTURY 

Przeglądy ARA
Konkursy  

Wspólnie wypromujmy Wodnika
-------
I Gryfiński Przegląd Artystyczny
 


P O L E C A M Y :
(5kB)
Studio Filmowe 8mm - gryfińskie kino niezależne
(5kB)
(5kB)

Strona główna:O nas:Kontakt:Linki:Działalność:Kalendarium:Kino"Gryf"

Copyrights © 2004 Gryfiński Dom Kultury