O nas:Działalność:Kontakt:Linki


   STRONA GŁÓWNA

Kalendarium
Kino"Gryf"
Turystyka

Aktualności

SYLWESTER 2007 - CZEKAMY NA ZWYCIĘZCÓW LOTERII - dodano: 2008-01-02

31 grudnia 2007 roku na Placu Barnima odbyło się Spotkanie Sylwestrowe zorganizowane dla mieszkańców miasta przez Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino oraz Gryfiński Dom Kultury. Rozbawionym uczestnikom zabawy do tańca przygrywał zespół "Żart". Nie zabrakło pokazu sztucznych ogni i zwyczajowej loterii.

Puste butelki po szampanie złożone do specjalnego pojemnika zostały zamienione na kupony konkursowe, które wzięły udział w losowaniu nagród. Z prawie 300 rozdanych losów organizatorzy wylosowali kilkanaście nagród. Były kalendarze na nowy rok, promocyjne parasolki i zegary oraz trzy główne nagrody: DVD, odkurzacz i rower. Szczęśliwym właścicielem DVD ufundowanego przez Dyrektora Gryfińskiego Domu Kultury został Pan Józef Rumian z Gryfina. Na nowym rowerze ufundowanym przez Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych sp. z o. o. w Gryfinie odjechała Pani Krystyna Wielgos, także z Gryfina.

Podczas zabawy nie odnalezł się szczęśliwy posiadacz numeru: 134 (nagrodą jest odkurzacz - ufundowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino). Organizatorzy czekają na posiadacza tego kuponu do dnia 13 stycznia 2008 roku. W tym dniu, nieodebrana nagroda zostanie przekazana na licytację, która odbędzie się w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odkurzacz po okazaniu wygranego losu, można odebrać w Gryfińskim Domu Kultury "Pałacyk Pod Lwami" ul. Bol. Chrobrego 48.

Najbliższe imprezy 


Archiwum

2005 : 2006 : 2007 : 2008


Koła zainteresowań GDK 

Plastyka | Muzyka | Turystyka | Teatr | Taniec | Film
Świetlice wiejskie

CELUJĄCY Z KULTURY 

Przeglądy ARA
Konkursy  

Wspólnie wypromujmy Wodnika
-------
I Gryfiński Przegląd Artystyczny
 


P O L E C A M Y :
(5kB)
Studio Filmowe 8mm - gryfińskie kino niezależne
(5kB)
(5kB)

Strona główna:O nas:Kontakt:Linki:Działalność:Kalendarium:Kino"Gryf"

Copyrights © 2004 Gryfiński Dom Kultury